YÜKLENİYOR

Technohouse, bünyesinde bulundurduğu grup şirketleriyle 2018 yılından itibaren; insan kaynakları, donanım, entegrasyon, yazılım ve bulut teknolojileri alanlarında faaliyet gösteren bir bilişim topluluğudur.

Merkezi İstanbul’da bulunan firmamız, Türkiye’de ve dünyada birçok ülkeye hizmet vermekte olup, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hızlı ve güvenilir çözümlerle IT desteği vermektedir. Uzun vadeli süreç yönetimi, doğru ve güvenilir fiyatlandırma politikası, çözüm odaklı uzman kadrosu, güçlü referansları ve müşteri memnuniyetiyle hedeflerine hızla ulaşmaktadır.

Grup Şirketlerimiz

Infocus; yurt içi ve yurt dışı projelerinde, farklı tecrübelerde ve yetkinliklerde (Yazılım-Sistem Network-Son Kullanıcı Destek-Satış Destek) İç Kaynak (Inhouse) Personel Yerleştirme Hizmeti ve Dış Kaynak (Outstaffing) Personel Kiralama Hizmeti sağlamaktadır.

Incept; firmaların çözüm ve entegrasyon ihtiyaçlarını yüksek kalite seviyesinde, farklı yetkinlikleri kapsayacak şekilde ve öngörülebilir maliyetlerle sunmakta, donanım ve alt yapı ihtiyaçlarında teknik mükemmellik vizyonu ile profesyonel destek vermektedir.

Incloud; firmaların sistemlerini güvenilir bulut altyapısına taşıyarak fiziksel güvenlik, güç kaynağı, yerleşim alanı ve iklimlendirme gibi birçok gider kaleminden tasarruf sağlatarak, yönetimi basitleştiren, maliyetleri düşük tutan, esnek ve ölçeklenebilir, kullandıkça öde altyapı hizmetiyle %100 güvenli ve gizlilik dostu bir yapı sunmaktadır.

Inity; işinize değer katacak yeni ürün ve süreçleri geliştirmeye ve teknolojik yenilikler vizyonu ile firmaları dijital dönüşüm yolculuğunda rakiplerinden öne çıkarmaya odaklıdır. Kadrosunda bulunan uzman geliştirme ekibi ile Özel Yazılım Geliştirme, DevOps Servisi, Kalite Güvence & Test (QA), İş Zekası Servisi (BI) ve UX/UI Geliştirme destek hizmeti vermektedir.

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren tüm şirketlerimizi deneyimli kadromuzla, uçtan uca destek verecek yetkinlikte çatı bir marka altında topladık.

İletişim için

KVKK AYDINLATMA METNİNİ OKUDUM, ANLADIM.